TAMAMLANAN PROJELER

  VİŞNELİK APARTMENTS

  Ankara´nın studio konut anlayışına yeni bir boyut kazandıracak elit bir proje… Çankaya, 100. Yıl semti, ODTÜ Vişnelik tesisleri bitişiğinde 1.610 m2 arsa üzerine konumlanacak olan ViŞNELiK APARTMENTS, 42 lüks konut ile bölgeye "kompakt lüks" kavramını öğretecek.

  Ankara nın en değerli bölgelerinden 100.Yıl’da bulunan VİŞNELİK APARTMENTS’da , bir yandan yaşam keyfi ve prestij sağlarken, değeri sürekli artan bir bölgede güçlü bir yatırım fırsatı da sunuyor. Proje Ankara´nın en önemli arterleri olan Eskişehir Yolu ve Konya Yolu’na 3 km, Kızılay ve Çankaya’ya 7 km mesafe de olup, ayrıca AŞTİ Şehirlerarası Otobüs Terminali, Ato Kongre ve Fuar Merkezi, Armada Alışveriş Merkezi, Mövenpick Hotel ve TOBB Hastanesi, Bayındır Hastanesi, 7 yıldızlı Marriott Hotel ve Ulusoy Söğütözü Terminali Merkez Hareket Noktası, Ankara´nın her bölgesinden kolaylıkla ulaşılabilecek Söğütözü-Çayyolu ile Söğütözü-Kızılay metro ana istasyonuna 3 km’lik mesafesi ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir konuma sahiptir.

  VİŞNELİK APARTMENTS´da dairelerin tümü aynı zaman da ev-ofis olarak ta kullanılabilme özelliğine sahip olup, proje de tüm dairelerin yüksek tavan oluşu ve tam kata kadar birleştirme özelliği de projeyi farklı kılan özelikler arasında yer almaktadır.

  ASAŞ GRUP LTD.ŞTİ. tarafından uygulanacak proje, Gökçen Mimarlık tarafından projelendiriliyor. Her bir katında 8 daire bulunan ve 4 (1+1, 2+1, DUBLEX 3+1, DUBLEX 4+1) tip daire seçeneği ile 5 kattan oluşmaktadır.

  Temel atma çalışmaları 2014’ün son çeyreğinde başlaması ve 2015’in son çeyreğin de bitmesi planlanan projemiz de sizleri lansman ofisimiz de ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

  Turuncu Creative